Банкетный зал

➡️МЕНЮ БАНКЕТНОГО ЗАЛУ

До послуг гостей Тесто family cafe два затишних банкетних зали в стилі Loft загальною місткістю понад 130 посадкових місць.
Зал №1 розрахований на приймання понад 50 гостей. Затишна, спокійна атмосфера ідеально підійде для ділових обідніх зустрічей, вечері в колі сім’ї (в залі розташований великий стіл для дітей з олівцями і розмальовками), дня народження або банкету на честь свята.
Зал №2 розрахований на приймання понад 80 гостей. Тут наші гості можуть пообідати в теплій, спокійній атмосфері, подивитися трансляції спортивних матчів, у вихідні дні провести приємний вечір у супроводі живого вокалу або організувати закритий захід, орендувавши весь зал або його частину, яка відділяється стіною-ролетом.
До Ваших послуг меню італійської та європейської кухні. Краща піца на тонкому тісті, випікається в ексклюзивній італійській дров’яній печі, домашня паста за рецептами італійських кухарів з використанням тільки кращих твердих сортів пшениці і вишукані салати подарують насолоду найвимогливішим гурманам.